Kargo

Kargo ve Sevkiyat

  • Türkiye içi tüm ürünler ücretsiz kargo kapsamındadır
  • Ürünler genellikle ertesi gün veya en fazla 3 iş günü içerisinde elinizde olur
  • Yırtık veya deforme olarak gelen ürünler için kargolama politikamizı uygulayın

İade Politikası

Eğer ürünü iade etmek istiyorsanız iade ve iptal politikamızı okuyunuz

Ürününüzü Kargodan Teslim Alırken

Kargo paketinizi kargo firmasından sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan teslim formunu imzalamayın. Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.

Lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz.

Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden iiyamaturkiye.com sorumlu değildir.

Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Kargo yetkilisi bu duruma itiraz ederse kargo paketini teslim alırken kontrol etme hakkınızın olduğunu kendisine bildiriniz.

Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. Yırtık, deforme olan ürün kutularını fotoğraflayıp, tutanakla birlikte info@iiyamaturkiye.com adresine e-posta olarak gönderiniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. iiyamaturkiye.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Siparişim Ne Zaman Kargolanır?

Şu anda pandemi sebebiyle siparişleriniz hazır olsa dahi, kargo firmalarındaki yoğunluk ve uygulanan kota sebebiyle gecikmeler yaşanabilmektedir ancak herhangi bir aksilik olmaması durumunda saat 13:00′ a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya teslim edilir.

Menü