1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Hem İş Hem de Oyun İçin Mükemmel Eşleşmeyi Bulmanıza Yardımcı Olacak Kolay Bir Kılavuz

Hem İş Hem de Oyun İçin Mükemmel Eşleşmeyi Bulmanıza Yardımcı Olacak Kolay Bir Kılavuz

Gittikçe daha fazla genç profesyonellerin #evdençalışma ya başlamasıyla, hem iş hem oyun dünyasının en iyisini size sunmak için iki dünyanın özelliklerini birleştiren hibrit monitörlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Gündüzleri öğrenci veya çalışan bir profesyonelseniz ve geceleri hevesli bir oyuncuysanız, mükemmel monitörü bulmak zor olabilir. Çalış ve oyna monitörleri, aynı anda birden fazla elektronik tabloyu veya tasarım düzenini görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca PC oyun kurulumunuza harika eklemeler olarak ikiye katlanırlar ve videolarınıza daha sinematik bir kalite katarlar. iiyama, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir hibrit monitör yelpazesine sahiptir. İşte kararınızı daha kolay hale getirmenize yardımcı olacak tüm önemli özelliklere sahip en ideal iiyama masaüstü bilgisayarlarından bazılarını içeren hızlı bir kılavuz.

Birincisi ProLite XUB2492HSN. Temiz, düzenli bir çalışma alanı için titiz iseniz, bir USB-C dock konektörü ile donatılmış, sizin için mükemmel bir masaüstü bilgisayardır. Hem dizüstü bilgisayarınızdan monitörünüze sinyal göndermek hem de dizüstü bilgisayarınızı monitörden açıp şarj etmek için tek bir kablo kullanarak masanızı basitleştirmenizi sağlar. Ayrıca, monitörünüz bir LAN kablosuyla İnternet’e bağlıysa, dizüstü bilgisayarınız da otomatik olarak ağa bağlanacaktır. Ayrıca size canlı savaş alanı ekranları sunmak için geniş görüntüleme açıları ve doğru renk üretimi için bir IPS panele sahiptir. Biraz daha büyük bir ekran arıyorsanız 27” olarak da mevcut.

 

Prolite, en iyi çok yönlü panel tipi olarak kabul edilen IPS Panel teknolojisine sahip 34” bir LED monitördür. Geniş görüntüleme açıları ve 4 ms’lik hızlı tepki süresi ile doğru ve tutarlı renk üretimi sunar. UWQHD (Ultra-Wide QHD) çözünürlük, 21:9 en boy oranı sunarak ultra geniş bir görüntülenebilir alan sunar ve özellikle oyun oynarken hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlamak için faydalıdır. Bu ekranın boyutu ve çözünürlüğünün sunduğu büyük miktarda alan ve iyi piksel yoğunluğu, masaüstünde muazzam bir potansiyel sağlar. Bu nedenle, çalışan bir profesyonel olun veya olmayın, birden fazla uygulamayı yan yana kullanmak veya işten sonra film izlemek veya oyun deneyiminizi zenginleştirmek istiyorsanız mükemmeldir.

93 serisi masaüstü serisi, 24” ve 28” boyutlarında da mevcuttur. Monitör çözünürlüğü, genellikle yeni bir monitör satın alırken dikkate alınan ilk özelliklerden biridir. Piksel yoğunluğu ne kadar yüksekse, çözünürlük de o kadar yüksek olur. ProLite XUB2493HSU-B1, 24” Full HD ekrandır. ProLite XUB2893UHSU-B1, bir Full HD monitörden 4 kat daha fazla ayrıntı görüntülemenize olanak tanıyan 4K çözünürlüklü 28 inçlik bir ekrandır. Üç tarafında ultra ince çerçevelere sahip olması, modern bir estetik sağlar ve bu ekranları çoklu monitör kurulumu için mükemmel hale getirir.

Son fakat en az değil, ProLite XUB2796HSU-B1, size her iki dünyanın da en iyisini sunmak için hem iş hem de oyun özelliklerini birleştirir. IPS panel teknolojisi, geniş izleme açılarıyla doğru ve tutarlı renk üretimi sunar. Yüksekliği ayarlamanıza ve ekranı döndürmenize olanak tanıyan 13 cm’lik bir standa sahiptir, bu da onu işyeri esnekliği ve ergonominin önemli faktörler olduğu uygulamalar ve ortamlar için uygun hale getirir. Hevesli bir oyuncuysanız, size akıcı grafikler sunan ve sizi rekabette önde tutan 1ms tepki süresi, FreeSync ve Black Tuner özelliklerini takdir edeceksiniz. ProLite XUB2796HSU bir full HD (1920 x 1080) modelidir, ancak video konusunda uzmansanız veya içerik oluşturucuysanız, mükemmel bir WQHD (2560 x 1440) monitör olan ProLite XUB2796QSU-B1’i de düşünebilirsiniz.

Dokunmatik Ekran Çeşitleri ve Tipleri

Diğer Yazılar

Menü